Jojanneke Dekens

Creatieve Verwonderaar

  • Welkom
  • Biografie
  • Kunstprojecten heden
  • Kunstprojecten verleden
  • BIK-projecten heden
  • BIK-projecten verleden
  • Inspirerende kunstenaars
  • plan b – een etalage expositie
  • Winkel
  • Contact

Meld je aan voor mijn nieuwsbrief:

Created by inekevermeulen.nl
  • Afz. J.Dekens

    Deventer, 30-9-2020

    Kunstenaars in de rij

    In november zal in de automaat van Pakje Kunst bij boekhandel Praamstra weer de actie ‘kunstenaars in een rij’ gehouden worden.

    Speciaal voor deze actie heb ik een vijftien-tal werkjes gemaakt waarin de opgezette dieren in mijn huis en atelier de hoofdrol spelen. Deze serie komt voort uit mijn inspiratie vanuit ‘ze zijn zo plat’.

    Ieder werkje bevat een instax-foto van een van de opgezette dieren. Daaromheen heb ik een beschermlaagje gemaakt middels stiftkralen en borduurgaren. De titel van elk werkje is de latijnse naam voor het dier op de foto.

    Het plan is dat al deze werkjes in een verticale rij in de automaat komen. De precieze week wanneer dit gebeurd is nog niet bekend, maar ik zal deze gelijk melden als ik het weet! Wees er dan wel snel bij, want op=op!