BIK-projecten verleden
-
Gastelaar
Gastelaar is een kinderkunstproject dat ik samen met Victor Frederik en Maaike Ebbinge heb uitgevoerd voor en tijdens Oerol 2016.
-
De Bouwheld van het Linderveld
Kinderkunstproject tijdens de kunstfietsroute 'Kunst van Hier tot Ginder'.
Van vrijdag 10 t/m zondag 12 juni 2016
-
Franky
Een kleuterproject naar aanleiding van het prentenboek 'Franky' van Leo Timmers
-
Takkie het Takkenmonster
Samen met mede-BIK'er Femke de Bruijn is Takkie het Takkenmonster bedacht. Bij deze workshop leren kinderen observeren, verbeelden ze hun gedachten en gaan ze met hun handen aan het werk. De workshop zorgt voor een diepere natuurbeleving en wordt afgesloten met een 'gesamtkunstwerk'.
-
Freek de Vogel (vliegt ver weg)
Het nest van Freek de vogel is heel bijzonder: het is lang en krullerig, maakt geluid als de wind erdoorheen gaat. Maar Freek vind zijn nest niet mooi meer. Het maakt teveel lawaai, het is niet zoals de andere nesten en die bruine kleur…bah!
-
Pronken en Lonken
Hoe ziet een gevleugelde olifant met zwemvliezen eruit? Of een neushoorn met acht poten en een pauwenstaart? Maak jouw fantasiedier in stof en wol. Het verschil in 2D en 3D wordt besproken en je maakt een onderdeel van jouw dier driedimensionaal.